Smluvní partneři

Palmako AS (Estonsko) patří do estonské dřevařské skupiny. Výrobní společnost je zaměřená na výrobu lepených vrstvených hranolů (BSH), Duo/Tri/Quattro hranolů, stěnovic, zahradních domků, víkendových domů, dětských hřišť, herních sestav, zahradního nábytku, výrobků pro zahradu, systému modulární zahrady a dalších. Lepené vrstvené hranoly podléhají přísné kontrole s pravidelnou externí certifikací. Dřevinou používanou pro výrobu je severský smrk se všemi jeho unikátními vlastnostmi. Jedná se o moderní společnost využívající špičkové technologie. Disponujeme Hundeggerem K2i a provádíme opracování dle zadání a technických možností (zámkový, rybinový spoj a další tesařské spoje, závrty, přeplátování, dlaby, vybrání, vrtání atd.).

Centrální distributoři zahradních domků, dětských hřišť a dalších výrobků AS Palmaka (mimo lepené vrstvené hranoly) pro Českou republiku a Slovensko jsou: DUE PIETRO, s.r.o.;  VLADEKO spol. .s r.o.; HEROLD-Dětský svět a zahrada, s.r.o.; BPP s.r.o.

Dále velké množství několika desítek kamenných a internetových prodejců, kteří tvoří rozsáhlou síť a jsou našimi obchodními partnery s vazbou na některého z výše uvedených hlavních distributorů. U všech těchto prodejců nakoupíte naše výrobky, stačí si jen vybrat.

 

Imprest AS  (Estonsko) Jako značka klade Imprest důraz na trvalost a nabízí řešení zejména pro oplocení, zahradu a lov. Všechny výrobky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího severského smrku a borovice. Do kategorie kruhových oplocení patří výrobky jako strojně frézované kuláče a palisády řady Premium a Standard,  kůly chráněné Postsaver bitumenovým rukávem řady Premium, strojně frézované záhonové obruby řady Premium, půlkulaté plotové sloupky, mini pražce a plotové kůly s otvory vše řady Standard a další. Do kategorie zahrada patří především plotové dílce, ohrazení záhonů v rolích a dílcích, a vyvýšené záhony, zatímco myslivecké posedy jsou hlavními produkty v sekci lov.

Všechny výrobky AS Imprest jsou ošetřeny vakuově-tlakovou impregnací. Imprest vlastní 2 automatické impregnační autoklávy a používá vodou ředitelný, bezchromový, fungicidní a insekticidní přípravek na ochranu dřeva - Impralit®-KDS. Tento přípravek je bezpečný pro životní prostředí a poskytuje potřebnou ochranu v závislosti na expoziční třídě.

RAITWOOD palubky

Rait AS (Estonsko). Výrobní společnost specializující se na výrobu obkladových, podlahových, terasových a fasádních palubek, selských prken, hoblovaných hranolů a široké škály dalších výrobků zejména ze severského smrku a severské borovice v jejich vysoké kvalitě a nadstandartních vlastnostech. Společnost, jejíž založení se datuje do roku 1991, za svou téměř třicetiletou historii urazila dlouhou a úspěšnou cestu k vysoce kvalitním výrobkům, konkurenceschopné cenové politice, péči o zákazníka, profesionalitě svých obchodních zastoupení, vedoucím k dnes již tisícům spokojených zákazníků po celém světě. Použité technologie jsou špičkou ve svém oboru.

 

corá

Corà Domenico & Figli SpA (Itálie).  Corà dodává strukturované dýhy a další výrobky na český a slovenský trh prostřednictvím svého obchodního zástoupení společnosti EPL CZ, spol. s r.o. Prodej strukturovaných dýh je zajišťován sítí hlavních distributorů lokalizovaných u Prahy, v Brně a Bratislavě.

Corà Domenico & Figli SpA byla založena v roce 1919 a jedná se tak o společnost s dnes již stoletou tradicí.